"Pentru orice realizare, primul pas este curajul." Johan Wolfgang von Goethe
  • Despre club
  • Activitati
  • Repertoriu
  • Palmares
  • Fotografii
  • Referinte
  • Prieteni
  • Contact

SPECTACOLE, RADIO, TELEVIZIUNE

Auditie muzicala Scoala 71 "Iovan Ducici" - Martisor muzical

Copii Talentati in platou la ProTV
In culise
Corul furnicutelor
Pasqualino

Copii Talentati in platou la B1TV

Copii Talentati in spectacol la Afi Palace Cotroceni

Invitati speciali in platou la "Draga mea prietena"

Recital Copii Talentati "Arta de a darui"

CONCURSURI

Cvartet Vocal "Copii Talentati"
Andrada Pantelimon, Iolanda Raileanu, Katalina Ciorobea, Cristina Gheorghe
Premiul II– festivalul “Flori de Gheata” - Bucuresti

Andrada Pantelimon
Premiul III – festivalul “Flori de Gheata” - Bucuresti
Premiul II - festivalul "Ursuletul de Aur" - Baia Mare
Marele Trofeu - festivalul "Mini Star Ciresar" - Bucuresti
Mentiune - festivalul "Flori de Gheata" - Bucuresti
Reprezentatie Gala - festivalul "Mini Star Ciresar" - Bucuresti
Premiul I - Festivalul International de Muzica Usoara pentru Copii
„Ghiocelul de Argint" - Barlad

Alisa Iancu
Premiul II- festivalul "Glasul Sperantelor" - Techirghiol

Ada Cercel
Premiul III - festivalul concurs "Mamaia Copiilor"
Premiul special - festivalul "Ursuletul de Aur" - Baia Mare

Andreea Zoia
Premiul de excelenta CB Media - Festivalul International de Muzica Usoara
pentru Copii „Ghiocelul de Argint" - Barlad
Premiul special TV V24 Barlad

Antonio Roban
Premiul special CB Music – festivalul “Ghiocelul de Argint”
Premiul I – festivalul “Florile Copilariei” - Barlad
Premiul Special al Fundatiei “Star 2000” – festivalul “Florile Copilariei” - Barlad
Premiul II - festivalul “Comoara Moldovei” - Barlad
Premiul Special al Juriului – festivalul “Flori de Gheata” - Bucuresti
Participare - festivaull “Glasul Sperantelor” – Techirghiol
Participare - festivalul “Ursuletul de Aur” - Baia Mare

Cristina Gheorghe
Participare - festivalul "Superstarfest" - Bacau
Participare - festivalul "Glasul Sperantelor" - Techirghiol
Premiul Special - festivalul "Stelutele Cetatii" - Deva

Cristiana Ion
Participare - festivalul "Glasul Sperantelor" - Techirghiol

Diana Popa
Participare - festivalul "Glasul Sperantelor" - Techirghiol
Premiul Special - festivalul "Ghiocelul de Argint" - Barlad
Premiul CB Music- festivalul "Ghiocelul de Argint" - Barlad

Ioana Scriosteanu
Premiul II - festivalul "Golden Cross" - Malta
Premiul II- festivalul "Flori de Gheata" - Bucuresti
Mentiune - festivalul "Mini Star Ciresar" - Bucuresti

Iolanda Raileanu
Participare - festivalul "Glasul Sperantelor" - Techirghiol
Mentiune - festivalul "Primavara Otopeni"
Participare - festivalul "Coloana Infinitului" - Tg.Jiu

Katalina Ciorobea
Participare - festivalul "Glasul Sperantelor" - Techirghiol
Premiul I - concursul vocal Liceul "Jean Monnet"
Premiul de excelenta CB Media - Festivalul International de Muzica Usoara
pentru Copii „Ghiocelul de Argint" - Barlad

Constantin Ciorobea
Mentiune - Festivalul International de Muzica Usoara pentru Copii „Ghiocelul de Argint" - Barlad

Mihai Cristea
Participare - festivalul "Ursuletul de Aur" - Baia Mare
Participare - festivalul "Glasul Sperantelor" - Techirghiol

Ruxandra Costea
Participare - festivalul "Glasul Sperantelor" - Techirghiol

PREMII RECENTE:

Festivalul National "Flori de gheata"
Bucuresti, 2013:

Pantazi Darla
Premiul III
Shams Asal
Premiul II
Moise Teodora
Premiul II
Nacu Ramona
Premiul II
Spiru Dakas David
Premiul II
Grup vocal “Copii Talentati”
Nacu Ramona, Moise Teodora, Spiru Dakas David, Pantazi Darla, Luchian Ana, Lisiuc Valeria, Pavel Anastasia
Premiul III

Festivalul National "Un talent innascut"
Rm Valcea, 2012:


Duet “Copii Talentati” - Andrada Pantelimon, Spiru Dakas David
Premiul II
Andrada Pantelimon
Premiul II

Festivalul National "Ministar Ciresar"
Bucuresti, 2012:

Moise Teodora
Premiul Special
Nacu Ramona
Premiul Special

Festivalul International "Steaua de Cristal"
Gura Humorului, 2012:

Moise Teodora
Participare
Nacu Ramona
Participare

Festivalul National "Flori de gheata"
Bucuresti, 2012:

Moise Teodora
Mentiune
Nacu Ramona
Participare
Spiru Dakas David
Premiul Special al juriului
Trio “Copii Talentati” - Nacu Ramona, Moise Teodora, Spiru Dakas David
Premiul III
Buzila Andreea
Participare

Olimpiada de Muzica - Bucuresti 2012

Zoia Andreea
Premiul I

Festivalul National Ecoul Pietrei Craiului
Zarnesti, 8-10 04.2011:


Grup Vocal “Copii Talentati” - Corul furnicutelor
Premiul special al juriului
Premiul pentru cea mai christalina interpretare din partea Radio Christal

Festivalul National "Flori de Gheata"
Bucuresti, 2011:

Trio“Copii Talentati”
Andrada Pantelimon, Ioana Scriosteanu, Katalina Ciorobea
Premiul II
Ioana Scriosteanu
Premiul Special

 

 

 

Despre club     |    Activitati    |    Repertoriu    |    Palmares    |    Fotografii    |    Referinte    |    Prieteni    |    Contact
©2010 COPII TALENTATI. Toate drepturile rezervate.
Copii Talentati
P A L M A R E S